Rodinná firma, založená v roku 1961 v belgickom meste Eupen. V rámci Európy vyrába sedacie súpravy vo svojich štyroch vlastných fabrikách. So svojimi inováciami patrí medzi najprogresívnejších európskych výrobcov. Sedacie súpravy sú výnimočné a jedinečné svojou variabilitou a rozmanitosťou. Dispozičné a rozmerové riešenia podľa želania zákazníka. Individuálny výber komfortu a voľba poťahového materiálu je unikátnou možnosťou reagovať na potreby klienta. To všetko je inovatívna a efektívna výroba na mieru, s ohľadom na osobnosť používateľa.

 

[ VERSATO ]

Keď prispôsobivosť spozná inováciu a štýl

 

 

NOVINKA [ VERSATO ] !

Jedinečná kombinácia komfortu a štýlu rady [ VERSATO ] ponúka nevídané možnosti prispôsobenia sa užívateľovi. Pribudli nové inteligentné funkcie a rozmery konfigurovateľné už po 10 cm. Sedačky skutočne na mieru.

 

 

 
 
Výhody modelov [ VERSATO ] :
  • vyrobené na mieru v šírke po 10 cm ( aj rohové zostavy)
  • 3 varianty hlavových opierok ( manuálne polohovateľná, elektronicky polohovateľná, bez opierky )
  • zaujímavé mechanické funkcie polohovania
  • inovatívne ovládanie všetkých elektronických funkcií aj s pämaťou
  • funkcia relax až do šírky 120 cm
  • 2 varianty laketníkov
  • v látke a koži
 
 
​Prednosti rady [ VERSATO ] :

 

 

CADINI >

ideálny model sedačky pre moderný domov. S novými funkciami sa tento model stal maximálne univerzálnym. Voliteľná výška sedu, laketník, opierka hlavy, nožičky, rozmery, komfort sedenia, funkcia na mieste, ktoré si zvolíte.

 

 

 

 

 

 

< COLORADO

model kolekcie [ VERSATO ] s najelegantnejšími minimalistickými krivkami ale zároveň vynikajúcim komfortom, ktorý nijako nenarúša delikátne línie sedačky. Aj plná výbava inteligentných zariadení ako je vyhrievanie, polohovanie a nabíjanie môže byť schovaná za eleganciou modelu Colorado.

 

 

 

 

 

TASMAN >

ponúka najrozmanitejšie riešenia vašich predstáv a požiadaviek na komfort a konfiguráciu rozmerov. Prináša rovnováhu medzi nadčasovým dizajnom a extrémnym komfortom. Vyberte si zo širokej škály voliteľných doplnkových funkcií, aby ste získali to správne pohodlie, od nastaviteľných hlavových opierok a hĺbky sedadiel až po inteligentné diaľkové ovládanie vašej sedačky.

 

 

 
 
 
 
sedačky s možnosťou vyskladania rozmeru po +/- 20cm
 
Kolekcia 20cm Premium s moderne tvarovanou podnožou a efektným prešitím na sedadlách sa zaručene stane ozdobou vášho domova. Sedacie súpravy sú symbolom elegancie, sú štýlové a nadčasové. Prvým krokom je vyskladanie rozmeru po 20 cm či už rohových variant alebo atypických podľa vaších predstáv.
 
 
 
 

 

 

stále trendy 

Sedacie súpravy od belgického výrobcu ROM sú symbolom pohody a relaxu. Moderné a multifunkčné, umožňujúce ľubovoľné konfigurácie podľa vašich potrieb. Využite možnosť 3D návrhu na počkanie s veľkým výberom modelov, rozmerov, funkčných možností, poťahových materiálov a uspokojte svoju chuť po kreativite a pohodlí.

 

 

 

 

Donato >

Nadčasová dizajnová sedačka, ktorá umožňuje nastaviť si relaxačné polohovanie za pomoci aplikácie Aladin vo vašom smart zariadení. Len pomocou dotyku prsta na mobile si oddýchnete v pohodlnej polohe, ktorá vám najviac vyhovuje. Aladin prináša vyššiu úroveň osobného komfortu. Prináša inteligentné pohovky práve pre vás.

 

 

 

 

 

< Romano

Je súčasťou kolekcie Signature. Pôsobiaca elegantným minimalizmom a krásnym šťíhlym profilom a množstvom integrovaných inteligentných funkcií je táto kolekcia riešená tak, aby vám poskytla najvyššiu úroveň komfortu a štýlu. Vytvorte si zostavu podľa vlastných priestorových možností.

 

 

 

 

ANTARES >

Sofa a zároveň pohodlná posteľ na každodenné spanie. S dvoma typmi podrúčiek, dvoma druhmi komfortných matracov a veľkým výberom poťahov je ideálna do hosťovských, študentských a hotelových izieb a apartmánov aj vďaka modernému štýlu, ktorý by zlepšil vzhľad akejkoľvek miestnosti, je súčasťou rozsiahlého luxusného výberu.

 

 

 

 

 

< Helena

Model sedacej súpravy, ktorý sa dá naplánovať v rozmere každých 20 cm. V ponuke s rôznymi funkciami ako rozkladanie, relax funkcia , či Vario-výsuv.

 

 

 

 

Remus >

Od vzhľadu a dizajnu až po pohodlie, kvalitu a funkčnosť. Moderná kolekcia firmy ROM, Remus ponúka množstvo flexibilných a prispôsobiteľných možností, ktoré vám umožnia mať slobodu pri výbere tohto perfektného kúsku pre vás.

 

 

 

 

 

 

< Chronos

Model sedacej súpravy, ktorý sa dá naplánovať v rozmere každých 20 cm. V ponuke s rôznymi funkciami ako relaxačné polohovanie, rozkladanie na príležitostné spanie či výsuv sedákov umožňujúci zmenu hĺbky sedenia, alebo rozkladanie, v ponuke s rôznymi funkciami.

 

 

 

 

 

 

Triton >

Veľmi pohodlný minimalistický dizajn, subtílna elegancia. Kolekcia Triton je určená pre presné špecifikácie zákazníkov. Táto moderná pohovka je k dispozícii v širokej škále povrchov z kože a textílií.

 

 

 

 

 

 

< Tango

Pohodlné klubové kreslo elegantne dopĺňajúce každý interiér. Tango je posledným prírastkom
kolekcie kresiel ROM. K dispozícii v dvoch krásnych vzorkách, prevedenie King (vysoké) a Queen
(nízke). V ponuke je široký výber látok a povrchov z kože. Môžete si vybrať otočné alebo prevedenie
na nožičkách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pepe >

Milý pohodlný valibuk do každého interiéru, s polohovateľným vankúšom namiesto operadla.
Dynamicky tvarovaná podnožka vytvorí spolu s kreslom komfortnú leňošku. Široký výber poťahových
materiálov a rôzne farby štepovania sú samozrejmosťou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< Spa

Subtílne relaxačné kreslo, minimalistické tvary, príjemné na pohľad a aj dotyk. Veľmi inteligentný kus
nábytku. Jeho veľkou výhodou je výber so šiestich veľkostí, podľa typu vašej postavy. A okrem
možnosti polohovania, môže skrývať funkcie, ktoré potešia nielen seniorov : vyhrievanie, masáž, 
pomoc pri vstávaní a iné ergonomické doladenie pohodlia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twist >

Robustnejšie, komótne, elektronicky alebo mechanicky polohovateľné kreslo. Dizajnér veľmi dobre
odhadol ergonómiu sedenia pri odpočívaní. Je to model, ktorý nájde svoje miesto u každého
odpočinkuchtivého užívateľa.

 

 

 

 

Novinka! Aplikácia Aladin sofa control Vaše obľúbené POZÍCIE na dosah ruky 

S využitím najmodernejších technológií, Aladin je voľne dostupná smart aplikácia firmy ROM, ktorá umožňuje nastaviť svoje vlastné obľúbené miesto na sedenie dotykom prsta na displeji vášho smart zariadenia. Prináša ďalšiu úroveň v osobnom pohodlí, výhodou je uložiť až 5 rôznych pozícií pomocou synchronizácie medzi smart zariadením a obývacou sedacou súpravou. Aplikácia Aladin je k dispozícii na stiahnutie na zariadeniach Apple a Android.

 

 

 

Technológia AquaClean je revolučná povrchová úprava, ktorá umožňuje odstrániť škvrny len s pomocou vody. Údržba je tak veľmi jednoduchá a škvrny odstránite za minimum času.

AquaClean pomáha odstraňovať väčšinu škvŕn vzniknutých v domácnosti (víno, atrament, omáčky, tuk, blato, čokoláda, krém atď.), uľahčí vám tak život a Vy získate viac času na rodinu a iné dôležité veci.

Proces čistenia – len v troch krokoch

  • Z čalúnenia odstráňte zbytky nečistôt.
  • Škvrnu navlhčite vodou, buď priamo, mokrou alebo vyžmýkanou handričkou. Pár sekúnd počkajte.
  • Pritlačte handričku na škvrnu a jemne ju krúživými pohybmi stierajte. Pokiaľ škvrna nezmizne úplne, proces opakujte až dovtedy kým nie je úplne odstránená.

Celý postup si môžete pozrieť aj na videu nižšie.

 

Versato

ROM Inspiration

AquaClean

AquaClean - Postup čistenia

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa