FREISTIL - dizajnová rada sedacieho nábytku nemeckej značky ROLF BENZ, ktorá vznikla v roku 1964. Freistil nesleduje ani nevytvára žiadne pravidlá. Ponúka slobodu. So slobodou je to ako s mladosťou – záleží na individuálnom pocite. Potom je vek len číslo. Dôležité sú veci, ktorými sa obklopíte – objavte skvelý dizajn, pohodlie a širokú škálu poťahov.....výborný komfort sedenia, leňošenia aj spania.

 

sedačky >

Sedačky FREISTIL sú ako obrovská hra Lego. Môžete sa stať staviteľom svojich predstáv o mäkkosti a pohodlí. Farby a vzory môžu byť spojené/kombinované podľa vašej ľubovôle. Pridajte viac farieb do vášho príbytku. Voľte modely veľkoryso riešené, mäkké a pohodlné. Objavte ich strohé línie, purizmus a jednoduchosť v detailoch. Variabilita prvkov umožňuje vyskladanie akejkoľvek kombinácie. Rôzne typy kože a výber kvalitných látok sú samozrejmosťou.

Vyberte si podrúčku, vyberte si nožičky, vyberte si tvrdosť sedákov, vyberte si svoj model FREISTIL.

Vyberte si z celej ponuky sedačiek FREISTIL

 

 

 

< kreslá

Kreslá FREISTIL sú silní individualisti, ktorí strhnú na seba všetku pozornosť. Veľmi dobre vyzerajú samostatne, ale aj v skupine po dvoch, aj troch. Dotvoria sedačku, avšak miesto si nájdu aj ako solitéri v miestnostiach ako chodba alebo študentská izba.

Vyberte si z celej ponuky kresiel FREISTIL

 

 

 

 

 

konferenčné stolíky >  

Konferenčné stolíky sú veľmi šikovnými pomocníkmi v obývacej izbe pri odkladaní teplých alebo studených nápojov, tanierika so zákuskami, dobrej knihy alebo vázy s kvetmi. V rôznych variáciách, tvaroch, veľkostiach, materiáloch dotvoria každý interiér. Môžu sa použiť aj ako nočné stolíky k posteli.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Freistil Rolf Benz

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa