Úspešný startup tejto nábytkárskej značky sa datuje od roku 1930 v mestečku Pfalzgrafenweiler v nemeckom regióne Schwarzwald. Dnes je to gigant, ktorý vyrába nábytok hlavne pre nemecký trh, ale exportuje svoje výrobky aj do celého sveta.

Technická dokonalosť, zmyselnosť prírodnej dyhy, krása skla a moderných lakovaných povrchov dáva nábytku značky GWINNER štýl a ľahkosť. S jemným citom je kombinovaná drsná krása prírodného dreva a moderná elegancia lakovaných povrchov. Nečakané akcenty a prvky vytvárajú úžasnú príťažlivosť a rozmanitosť, ktorá vás očarí. Zjednotí obývačku, knižnicu, jedáleň aj pracovňu do jednotného krásneho multifunkčného priestoru, kde sa stretáva rodina aj priatelia.

 

 

obývacie izby >

Originálny nábytok slúžiaci všetkým obyvateľom domácnosti na praktické a pohodlné užívanie obytného priestoru. Ušľachtilé minimalistické tvary, avšak doplnené o detaily, na ktoré sa môžete pozerať každý deň a nikdy neomrzia. Ak zvolíte značku GWINNER získate špičkový nemecký dizajn a kvalitu. Výnimočnosť tkvie aj vo vysokej variabilite jednotlivých komponentov. Vybrať si môžete z rôznych dekorov drevenej dyhy alebo masívu a matných lakovaných povrchov. 

Vyberte si z celej ponuky obývacích izieb Gwinner

alebo 

si prelistujte online katalóg Gwinner

 

 

< MediaConcept

Premeňte svoju obývačku v multimediálnu zážitkovú miestnosť. Tento modelový rad ponúka naozaj vysokú variabilitu kvôli potrebe profesionálneho inštalovania audiovizuálnej a výpočtovej techniky. MediaConcept samozrejme pamätá aj na kvalitné ozvučenie – súčasťou tohto modelového radu sú aj perforované predné plochy komôd umožňujúce umiestnenie reproduktorov do vnútra. Dômyselné riešenie zadných stien a tmavého skla umožňuje skryť nevzhľadné zhluky káblov. Priestor pre všetky štandardné formáty televízorov s uhlopriečkou od 100cm do 163cm.

jedálne >

Všetky obývačkové zostavy sú navrhnuté aj s jedálňou. Je to preto, lebo slovné spojenie obývacia izba je odvodené od slova bývať a to zahŕňa okrem odpočinku a zábavy aj jedenie, a teda aj spoločné stolovanie. Týmto sa veľmi ľahko jedálenská zostava integruje do vášho obývacieho priestoru, a prepojí kuchyňu s obývačkou.

Vyberte si z celej ponuky jedální GWINNER

alebo 

si prelistujte online katalóg GWINNER

 

 

< jedálenské stoly

Kombinácie hodvábneho matného laku a prírodnej kresby dreva, alebo aj kovu, doplnia akýkoľvek minimalistický interiér. Fixné alebo rozťahovacie vo viacerých rozmeroch, na štyroch nohách alebo na jednej centrálnej nohe, dávajú možnosť výberu toho správneho stola do vášho domova.

vyberte si z celej ponuky jedálenských stolov GWINNER

alebo

si prelistujte online katalóg GWINNER

 

jedálenské stoličky >

Na prvý pohľad možno konzervatívne, ale o to pohodlnejšie stoličky GWINNER doplnia každé stolovanie. Avšak zdanie konzervativizmu klame: jednoduchý tvar stoličky môže byť zaujímavý až extravagantný farbou kože alebo látky, alebo rovno kresbou dreva, ktorá na škrupine stoličky krásne vynikne.

vyberte si z celej ponuky jedálenských stoličiek GWINNER

alebo

si prelistujte online katalóg GWINNER

 

stolíky

GWINNER všetky svoje nábytkové zostavy doplnil aj veľmi premyslenými modelmi konferenčných stolíkov. Každý jeden je niečím zaujímavý. Či už skrytým úložným priestorom, nejakým polohovaním, alebo rovno funkciou, vďaka ktorej sa z konferenčného stolíka stane jedálenský. Roztomilé sú takzvané súpravičky, kde jedálenský stôl má svoju zmenšeninu v podobe konferenčného stolíka.

vyberte si z celej ponuky stolíkov GWINNER

alebo

si prelistujte online katalóg GWINNER

 

Gwinner - Prehľad modelov

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa