Spoločnosť bola založená v nemeckom Porúrí v roku 1911 Bernardom Hartmannom. Dynamickým rozvojom sa stala jedným z najvýznamnejších európskych výrobcov nábytku s výrobnými halami a závodmi o celkovej ploche 22 000m štvorcových.

Inovatívny dizajn masívneho nábytku, perfektné technické spracovanie a špičkovo prepracované detaily s mimoriadne funkčným riešením. Menej je niekedy viac, purizmus sa stretáva s originalitou. Masívne drevo a matné pieskované sklo zabezpečí vzrušenie s jedinečného kontrastu kombinácie rôznych materiálov. Remeselná zručnosť zaväzuje k trvalým hodnotám. Špičkový koncept nového životného priestoru ponúka plynulý prechod medzi kuchyňou, jedálňou, obývačkou a pracovňou. To je nábytok HARTMANN.

 

 

 

< obývacie izby

Nový typ architektúry s veľkými oknami a otvorenými obytnými priestormi žiada inovatívny druh nábytku. HARTMANN investoval veľké úsilie do produktov vhodných aj do takýchto priestorov. Dokonca ponúka aj produkty s atraktívnou zadnou stenou, vhodné na umiestnenie do voľného priestoru. 100% ekologický, najkvalitnejší drevený masív. Detaily, ktoré potešia, okrem príjemného osvetlenia a dovierania, sú zásuvky vnútri čalúnené kožou.

Vyberte si z celej ponuky pre obývacie izby HARTMANN

alebo

si prelistujte online katalóg HARTMANN

 

 

jedálne >

Koncept jedálenského stola so stoličkami, umiestneného v centre miestnosti, upúta pozornosť každého návštevníka a predpokladá príjemne strávený čas s rodinou a priateľmi. Doplnené praktickými komodami a príborníkmi.

Vyberte si z celej ponuky jedální HARTMANN

alebo 

si prelistujte online katalóg HARTMANN

 

 

 

< jedálenské stoly

Jedálenský stôl HARTMANN je oveľa viac ako len stôl. Je to reprezentatívne centrum miestnosti. Miesto na stretnutie, na jedenie, ale aj na hranie spoločenských hier. V ponuke sú fixné aj rozťahovacie, menších aj nadštandardných rozmerov.

vyberte si z celej ponuky jedálenských stolov HARTMANN

alebo 

si prelistujte online katalóg HARTMANN

 

 

 

 

 

jedálenské stoličky >

Určite sa nebudete chcieť vzdať svojho miesta, keď raz vyskúšate sedenie v stoličkách HARTMANN. Je to preto, lebo sú tak mimoriadne pohodlné. Dokonca HARTMANN vývojom ide až za hranice klasickej stoličky. Ponúka stoličky na takzvané aktívne sedenie. V prípade, že máte problémy s chrbticou alebo im chcete predísť, zvoľte stoličky „Active seating – made by Hartmann“.  Vaša chrbtica sa vám poďakuje.
Vyberať samozrejme môžete podľa vlastného vkusu z rôznych látkových alebo kožených poťahov.

vyberte si z celej ponuky jedálenských stoličiek HARTMANN

alebo 

si prelistujte online katalóg HARTMANN

 

 

 

 

 

 

 

< pracovne

Pracujete doma? Flexibilné komody sú doslova nábytkom 2v1: na prvý pohľad komoda, na druhý pracovný stôl – umožňuje pohodlne pracovať doma, ale po práci upratať pracovný neporiadok do úložného priestoru pod topom... Elegantné pracovné stoly a knižnice spríjemnia prácu doma, alebo naopak dodajú domácku útulnosť kancelárii.

Vyberte si z celej ponuky pracovní HARTMANN

alebo 

si prelistujte online katalóg HARTMANN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

komody a vitríny >

Všetky modelové rady ponúkajú rôzne veľkosti komôd a vitrín. Chytré riešenia bočných stolíkov, multifunkčných rotujúcich stĺpových knižníc umiestniteľných do voľného priestoru a regálové systémy vytvárajú vizuálne atraktívne úložné priestory.

vyberte si z celej ponuky komôd a vitrín HARTMANN

alebo 

si prelistujte online katalóg HARTMANN

 

 

 

 

Hartmann - Imagefilm

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa