Z kolekcie talianskeho výrobcu NOVAMOBILI vám ponúkame obývacie zostavy, jedálne, spálne, postele, študentské izby, šatníkové skrine, šatníky a knižnice. Mladý, svieži a jednoduchý dizajn za dostupné ceny vás zaručene nesklame. Nábytkové zariadenie NOVAMOBILI môžete do sýtosti kombinovať, premieňať a dopĺňať, kým nezískate presne tú vašu vysnívanú zostavu. Kombinujte drevené povrchy, laky, poťahy, tvary a rozmery. Neobmedzene

 

obývačkové zostavy >

Objavte najvariabilnejšiu modelovú radu Novamobili. V rámci nábytkových zostáv určených nielen do obývacích izieb máme možnosť pre vás nájsť a vyskladať unikátnu nábytkovú zostavu. Presne podľa vaších predstáv bude nábytok spĺňať vaše estetické a funkčné požiadavky.

Vyberte si z celej ponuky obývačkových zostáv NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg NOVAMOBILI

 

 

< spálne

Svieži vzhľad, vysoká kvalita príjemných materiálov vytvoria z vašej spálne raj na zemi, kam sa radi budete vracať každý večer načerpať nové sily. Krédom súčasnosti je vzdušnosť a čisté línie, ktoré preferuje aj tento producent talianskeho nábytku. Stačí si len vybrať.

Vyberte si z celej ponuky spální NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg NOVAMOBILI

 

 

sedačky a kreslá >

Sedačky a kreslá Primafila su zárukou pohodlia v šate talianskej elegancie. Vyberte si z modelovej rady presne podľa svojho vkusu a potrieb. Príjemné kvalitné látky umožnia vašej kreativite vytvoriť ako príjemnú zladenú sedačku tak i zaujímavý solitér.

Vyberte si z celej ponuky sedačiek a kresiel NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg NOVAMOBILI

 

 

< jedálenské stoly

Stoly sú ťažiskom výroby tejto talianskej rodinnej značky. Preto v tejto širokej ponuke nájdete stoly rôznej typológie. Fixné v nadštandardných ale i menších rozmeroch, rozťahovacie či kaviarenské. Kedže Novamobili je hrdou talianskou značkou je v každom produkte badať emóciu. Rôznorodá škála dizajnových prístupov Novamobili stavia jeho stoly do polohy dominantých solitérov. 

Vyberte si z celej ponuky jedálenských stolov NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg NOVAMOBILI

 

 

jedálenské stoličky >

Zameranie na jedálne logicky vyusťuje v širokú ponuku jedálenských stoličiek. Rovnako ako pri stoloch je škála pestrá. Množstvo rozličných materiálových možností, ktoré sú ešte násobené možnosťou veľkého výberu farieb a povrchov. Talianska dominancia vo svete dizajnu je aj v tomto sortimente zjavná. Novamobili ponúka high-end dizajn s perfektnou ergonómiou a vysokou kvalitou spracovania.

Vyberte si z celej ponuky jedálenských stoličiek NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg NOVAMOBILI

 

 

 

 

 

 

< ostatný nábytok

Komody, zrkadlá, police, doplnky. Aj tieto produkty nájdete v sekcii ostatný nábytok. Talianska elegancia v dizajne, kvalita v materiáloch a precíznosť v prevedení je samozrejmá aj tu. Rôznorodý dizajn, variabilné rozmery, množstvo farebných prevedení.

Vyberte si z celej ponuky ostatného nábytku NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg NOVAMOBILI

 

 

 

 

 

 

 

šatníkové a vstavané skrine >

Stabilné, dostatočne dimenzované konštrukčné prvky skríň Novamobili sú zárukou kvality a dlhej životnosti. Či už preferujete riešnie úplne vstavanej či zabudovanej skrine alebo voľne stojacú skriňovú zostavu skriňa vie reflektovať všetky vaše požiadavky. Dvere môžu byť otváravé, zhrňovacie ale aj posuvné s elegantne skrytým systémom. Po ich otvorení sa z estetického bloku skrine stáva sofistikovane organizovaný praktický úložný priestor pre všetky vaše kúsky.

Vyberte si z celej ponuky šatníkových a vstavaných skríň NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg NOVAMOBILI

 

 

< šatníky walk-in

Talianske šatníky sú synonymom elegancie. Novamobili vnáša týmto v prvom rade funkčným produktom aj dizajnový nádych. Tak sa z vášho šatníka môže stať zrkadlo vášho osobitého štýlu. Naviac modularita prvkov umožňuje zariadiť akýkoľvek priestor.

Vyberte si z celej ponuky šatníkov walk-in NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg NOVAMOBILI

 

Novamobili Fall 2016

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa