Elegancia, design, kvalita a vášeň

K.L. design

Elegancia, design, kvalita a vášeň – to je 20 rokov našich skúseností

Sme spoločnosť so stabilným zázemím, tradíciou a silnými obchodnými vzťahmi. Naše skúsenosti s interiérovou tvorbou a predajom nábytku Vám ponúkame v našich showroomoch :  Južná trieda 123, 040 01 Košice a OC Atrium, Einsteinova 9, 851 01, Bratislava. Na celkovej rozlohe 300 m2 prezentujeme široký výber nábytku rôznych štýlov. Dlhoročná spolupráca s výrobcami a renomovanými značkami je zárukou ponuky najnovších módnych trendov, kvality a vysokej úrovne poskytovaných služieb.

Interiér pre Vás

Pomôžeme Vám vytvoriť priestor, ktorý sa stane prejavom osobnosti a životného štýlu. Správnou kombináciou farieb a výberom vhodných materiálov premeníme miestnosti na útulný a teplý domov. Vhodnou voľbou dispozičného riešenia zabezpečíme maximálnu funkčnosť priestoru s ohľadom na vaše potreby pri podnikaní. Vieme reagovať na stále rastúce požiadavky na design a kvalitnú vybavenosť interiéru. Neponúkame len štandardnú typológiu. Atypický nábytok a sedačky na mieru sú u nás samozrejmosťou. Našou snahou je vytvoriť originálne riešenie, prispôsobené čo najviac vaším snom, nárokom a finančným možnostiam. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti bytového designu vieme zabezpečiť maximálnu spokojnosť aj tým najnáročnejším z vás. Zladíme prostredie v ktorom žijete. Vnímame nábytok ako filozofiu. Je našou vášňou a výzvou.

Kvalitný sortiment

Kvalita je pre nás hlavnou prioritou. Spolupracujeme výhradne s výrobcami, ktorí garantujú kvalitu použitých materiálov, spoľahlivosť výroby a svoj servis. Nie je nám ľahostajný ani vplyv na životné prostredie a náš sortiment spĺňa aj najnáročnejšie slovenské a európske normy.

Individuálny a osobný prístup

Vážime si naších klientov a snažíme sa jednať vždy s osobným prístupom. Všetko riešite priamo s predávajúcim. Spokojný zákazník pre nás nie je fráza, ale hlavný cieľ. Základným hľadiskom pri tvorbe návrhu je váš vkus a preferovaný štýl. Svoj domov nájdete v naších predajniach a nami zariadene podnikateľské priestory budú pre iných výzvou a inšpiráciou. Pomôžeme povzniesť úroveň vaších bytových i nebytových priestorov tak, aby ste sa cítili príjemne a komfortne. Teší nás, ked sa naši zákazníci na nás znovu obracajú aj po niekoľkych rokoch. Spokojnosť klienta je preto našim najväčším ocenením.

Spolupráca s externými architektmi

Príďte k nám aj so svojím architektom. Vďaka takejto spolupráci Vám spoločne vytvoríme interiér s dôrazom na dizajn a funkčnosť súčasne.

Poradenstvo a služby

Okrem predaja kvalitného nábytku Vám poskytneme aj ďalšie dôležité služby. Ponúkame komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, návrh s cenovou ponukou a nakoniec dovoz nábytku a jeho odbornú montáž. Záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou. Nami ponúkané služby si môžete objednať aj jednotlivo, podľa vaších potrieb.